Mariola i Tomasz Gryglewscy
o firmie 2o firmie 2

Przestrzeń tworzona przez nas jest wygodna, komfortowa i funkcjonalna. Obejrzenie naszych przykładowych realizacji umożliwia fotorealistyczna wizualizacja komputerowa, które stanowi również podstawową formę współpracy z klientem.
W związku z coraz liczniejszymi zapytaniami naszych klientów - poszerzyliśmy naszą działalność o projekty ogrodów, elewacji budynków i ogrodzeń, tak, by usługa wykonywana przez nas zasługiwała w pełni na miano kompleksowej.
Realizowane przez nas projekty obejmują : organizację całej inwestycji od nadzoru wykopu pod fundamenty po dach i oddanie wykończonego obiektu.
Prowadzimy inwestycje na terenie Częstochowy, Katowic, Warszawy, Krakowa, Wrocławia oraz całego województwa śląskiego.


NASZA OFERTA ZAWIERA TAKŻE

PROFESJONALNE EKSPERTYZY FENG SHUI

Ekspertyzy Feng Shui wzmacniają indywidualny charakter projektów i zapewniają wprowadzenie maksymalnej, możliwej do uzyskania harmonii. Wykorzystujemy wszelkie dostępne we współczesnym świecie techniki projektowania z zastosowaniem pełnego spektrum psychologii przestrzeni. Grono zadowolonych klientów, którzy z niej skorzystali, powiększa się systematycznie, a jakość ich życia poprawia się w wielu sferach m.in.: partnerskiej, rodzinnej, zawodowej, materialnej, zdrowotnej.

© Projekty wnętrz - Gryglewscy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie Internet Plus s.c.